Meist lähemalt

Meie visioon

Jätkusuutlik kasum 0-lise riskiga.

Meie visioon on luua üha kasvav investeerimisfond investoritele tulu teenimiseks ning rahastada arendusprojekte Baltikumis, Skandinaavias ja mujal.

Projektide mitmekesine portfell aitab investoritel hajutada riski ning luua järjepidevat tulu. Arendusprojektide suunad on nii elukondliku kiinisvara müük, üüriturg kui ka avaliku sektori hooldeasutused erivajadustega täiskasvanutele.

Projektide arendus käib mitmes erinevas riigis ,tänu millele mõjutab ühe riigi majanduse kõikumine investeeringut minimaalselt. Plaan on kasvada märkimisväärset oma valdkonna turuosa omavaks  ettevõtteks Euroopas.

MFI motoks on luua jätkusuutlikke, keskkonnasõbralikke, hästi läbimõeldud elamispindasid, mis tagavad turul edu.

Kuidas me plaanime seda saavutada?

Esmajärjekorras plaanime ehitada müügiks mõeldud arendusprojekte, mis asuvad peamiselt Rootsis. Müügiks mõeldud arendusprojektid on eelkõige kiireks kapitali kasvatamiseks.

Projektid on erinevates suurustes nii 10 kuni 30 miljonid eurot kui ka suuremad projektid vahemikus 50 kuni 300 miljonit eurot. Suuremad projektid hõlmavad endas eelkõige 700 kuni 800 korteriga elamuhooneid ehitusõigusega, ning mitme etapilisi arendusi. Planeeringu faasis on veel suuremad arendused.

Meil on olemas suurepärased kokkulepped koostööpartneritega heades arenduspiirkondades.

Järgmiseks suuremaks ettevõtmiseks on planeeritud üürimajade, korterite ehitus.

Kogu Skandinaavias ja Baltikumis on üürikortereid koguaeg puudu. Baltikumis on olukord eriti huvitav, sest puudub ühtne süsteem, üürikorterid kuuluvad eraisikutele ja süstemaatiline üürikorterite ehitus ja omamine puudub.

Kokku on puudu Baltikumi peale arvutuslikult 15 000 kuni 20 000 ühikut ning vajadus aina kasvab.

Skandinaavia puudus on aga mitmekordselt suurem. Näiteks üürikorterite ooteaeg on mitmes Rootsi suurlinnas 12-16 aastat korteri saamiseks.

Noorte laenuvõimalused on piiratud, pankade kõrgete ja keeruliste nõuete tõttu, mida ei suudeta täita. Samuti kasvavad ka kinnisvara hinnad, mis teeb noortele kodu ostmise liiga kalliks.

Samuti on Rootsis plaanis ehitada erivajadustega täiskasvanutele hooldekodud ja elukohad.

Plaan on ehitada neid nii müügiks, kui ka üüripindadeks. Puudus on tohutu ning riik ja vallad on kohustatud pakkuma erivajadustega täiskasvanutele abi ja elukohta, mistõttu nad rendivad erasektoritelt nii kortereid kui ka maju.

Suure nõudluse tõttu on ka rendihinnad mitmekordsed turu omadest.

Piisava kapitali kasvades kavatseme liikuda edasi Norra, Hollandi, Hispaania ja Portugali kinnisvaraturgudele. Antud riikides on kinnisvara turud järjepidevas kasvus ja arenemises. Arenduse suund jääb jätkuvalt samaks- müügi ja üüriturg.